UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Open
ar: مفتوح

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Amount
ar: المبلغ

en: Order
ar: الترتيب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه
