UC Down Payment (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Open
bg: Отвори

en: Recipients
bg: Получатели

en: Order
bg: Поръчка

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Order ID
bg: Поръчка №
