UC Down Payment (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Open
da: Åben

en: Submit changes
da: Gem ændringer

en: Recipients
da: Modtagere

en: Sender
da: Afsender

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Order
da: Rækkefølge

en: Paid
da: Betalt

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Add to Cart
da: Føj til indkøbskurv

en: Order ID
da: Ordre ID

en: this product
da: denne vare

en: Notified
da: Informeret

en: This will override any other link you have set.
da: Tilsidesætter alle andre links du har angivet.

en: Serialized array of extra data.
da: Serialiseret array af ekstra data.

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
da: Du kan bruge erstatningsmønstre i e-mailens afsender- og modtager-felter, emnet og brødteksten.

en: @name replacement patterns
da: @name erstatningsm

en: The "From" address.
da: "Fra"-adressen.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
da: Indtast e-mail-adresser der skal modtage meddelelserne; en på hver linje. Du kan ordre-tegn til dynamiske e-mail-adresser.
