UC Down Payment (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Open
eo: Malfermu

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Order
eo: Ordo
