UC Down Payment (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Open
et: Avatud

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Order
et: Järjestus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Notified
et: Teavitatud
