UC Down Payment (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Open
eu: Ireki

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Order
eu: Ordena

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
