UC Down Payment (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Open
hr: Otvoreno

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Amount
hr: Iznos

en: Order
hr: Redoslijed

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
