UC Down Payment (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Open
id: Buka

en: Submit changes
id: Kirim perubahan

en: Recipients
id: Penerima

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment
id: Pembayaran

en: Order
id: Urutan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: This will override any other link you have set.
id: Ini akan membatalkan tautan lain yang telah Anda tetapkan.
