UC Down Payment (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Open
jv: Dibuka

en: Recipients
jv: Penerima

en: Order
jv: Urutan
