UC Down Payment (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Open
lv: Atvērts

en: Submit changes
lv: Apstiprināt izmaiņas

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Order
lv: Secība

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: Order ID
lv: Pas. ID
