UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
