UC Down Payment (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Order
mn: Дараалал
