UC Down Payment (6.x-1.0) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Subject
no: Emne

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: Open
no: Åpne

en: Submit changes
no: Lagre endringer

en: Recipients
no: Mottakere

en: Sender
no: Avsender

en: Amount
no: Beløp

en: Payment
no: Betaling

en: Order
no: Rekkefølge

en: Replacement patterns
no: Erstatningsmønstre

en: Order ID
no: Ordre ID

en: Notified
no: Fått beskjed
