UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
