UC Down Payment (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Open
pl: Otwarte

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment
pl: Płatność

en: Order
pl: Kolejność

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: The "From" address.
pl: Adres nadawcy

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.
