UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Order
ps: اوډون
