UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Open
ro: Deschideți

en: Submit changes
ro: Salvează modificările

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Order
ro: Comandă

en: Paid
ro: Plătit

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Order ID
ro: ID comandă
