UC Down Payment (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Open
sk: Otvorené

en: Submit changes
sk: Odoslať zmeny

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Order
sk: Poradie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Notified
sk: Oznámené

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: The amount.
sk: Suma
