UC Down Payment (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Open
sv: Öppen

en: Submit changes
sv: Skicka ändringar

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Sender
sv: Avsändare

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment
sv: Betalning

en: Order
sv: Ordning

en: Paid
sv: Betald

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: this product
sv: denna vara

en: Notified
sv: Meddelad

en: This will override any other link you have set.
sv: Detta kommer att åsidosätta alla andra länkar som du har angett.

en: Serialized array of extra data.
sv: Serialiserad array med extra data.

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
sv: Du kan använda ersättningsmönstrer i e-post från och fält för mottagare, ämnet och meddelandet.

en: @name replacement patterns
sv: Ersättningsmönster för @name

en: The "From" address.
sv: Frånadressen

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sv: Ange e-postadresserna som skall ta emot meddelandena, en på varje rad. Du kan använda ersättningsstecken för beställning för dynamiska e-postadresser.

en: Order product ID
sv: Varu-ID för beställning
