UC Down Payment (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Open
te: తెరువు

en: Order
te: క్రమం
