UC Down Payment (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Open
th: เปิด

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Order
th: เรียงตาม
