UC Down Payment (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Message
tr: İleti

en: Open
tr: Açık

en: Submit changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment
tr: Ödeme

en: Order
tr: Sıralama

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.
