UC Down Payment (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Open
vi: Mở

en: Submit changes
vi: Đệ trình các thay đổi

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Sender
vi: Người gửi

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Order
vi: Thứ tự

en: Paid
vi: Đã thanh toán

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Add to Cart
vi: Thêm vào giỏ

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: this product
vi: sản phẩm này

en: Notified
vi: Đã thông báo
