UC Down Payment (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Open
az: Aç

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
