UC Down Payment (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་ཐག་གཞན་བརྗེ་ངེས།
