UC Down Payment (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: Open
fa: باز

en: Submit changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment
fa: پرداخت

en: Order
fa: سفارش

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: @name replacement patterns
fa: الگوهای جایگذاری @name

en: The "From" address.
fa: آدرس «فرستنده».
