UC Down Payment (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Open
gl: Aberta

en: Submit changes
gl: Enviar @name

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Order
gl: Orde

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e
