UC Down Payment (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ
