UC Down Payment (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Open
he: פתוח

en: Submit changes
he: הכנס שינויים

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Add to Cart
he: הוספה לעגלת הקניות

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.
