UC Down Payment (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Message
hu: Üzenet

en: Open
hu: Nyitott

en: Submit changes
hu: Változtatások mentése

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Order
hu: Rendelés

en: Paid
hu: Fizetve

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: this product
hu: ez a termék

en: Notified
hu: Értesítve

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Serialized array of extra data.
hu: A kiegészítő adatok szerializált tömbje.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
hu: Email címek megadása értesítések fogadásához, címenként új sorba írva. Lehetőség van dinamikus email címek megadására megrendelés vezérjel használatával.
