UC Down Payment (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Open
hy: Բաց

en: Recipients
hy: ստացողներ
