UC Down Payment (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Message
is: Skilaboð

en: Open
is: Opna

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Order
is: Pöntun
