UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Open
ka: ღია

en: Recipients
ka: მიმღებები
