UC Down Payment (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Open
lt: Atvira

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Notified
lt: Pranešta

en: Serialized array of extra data.
lt: Išdėstytas masyvas papildomų duomenų.

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
lt: Galite pasinaudoti pakeitimo modelius el.pašto nuo ir gavėjų laukeliuose, tema ir žinutėje

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.
