UC Down Payment (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Open
oc: Dobèrt

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Order
oc: Òrdre

en: Paid
oc: Pagat

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: This will override any other link you have set.
oc: Aquò suplantara tot autre ligam que avètz défini.
