UC Down Payment (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: Open
pt: Aberto

en: Submit changes
pt: Enviar alterações

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Sender
pt: Remetente

en: Amount
pt: Valor

en: Payment
pt: Pagamento

en: Order
pt: Pedido

en: Paid
pt: Pago

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Due date
pt: Data de vencimento

en: Add to Cart
pt: Comprar

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Notified
pt: Notificado

en: This will override any other link you have set.
pt: Esta configuração vai sobrescrever qualquer outro link que você tenha configurado.

en: Serialized array of extra data.
pt: Array serializado de dados extra.
