UC Down Payment (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Message
pt: Mensagem

en: Open
pt: Abrir

en: Submit changes
pt: Submeter as alterações

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Sender
pt: Remetente

en: Amount
pt: Quantia

en: Payment
pt: Pagamento

en: Order
pt: Ordem

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Order ID
pt: ID da encomenda

en: This will override any other link you have set.
pt: Isto irá substituir qualquer outra ligação que tenha estabelecido.
