UC Down Payment (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Order
sr: Редослед
