UC Down Payment (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Open
uk: Відкрито

en: Submit changes
uk: Збереження змін

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Sender
uk: Відправник

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Order
uk: Послідовність

en: Paid
uk: Оплачено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Add to Cart
uk: Додати в кошик

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Notified
uk: Сповіщено

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Serialized array of extra data.
uk: Послідовний масив додаткової інформації.

en: @name replacement patterns
uk: Шаблони заміни @name

en: ca
uk: уд

en: The "From" address.
uk: Адреса "Відправника"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
uk: Введіть електронні адреси, на які надсилати сповіщення, по одній на рядок. Можна використовувати замінники для динамічних електронних адрес.

en: Order product ID
uk: ID товару із замовлення
