UC Down Payment (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: Open
ur: کھلا
