uc_dropdown_attributes (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Save
eu: Gorde

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Choose
eu: Hautatu

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
