uc_dropdown_attributes (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
it: Attributo

en: Required
it: Obbligatorio

en: Save
it: Salva

en: This field is required.
it: Questo campo è obbligatorio.

en: Choose
it: Scegli

en: Dependencies
it: Dipendenze
