uc_dropdown_attributes (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Required
ro: Necesar

en: Save
ro: Salvare

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Dependencies
ro: Dependențe
