uc_dropdown_attributes (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Required
ru: Обязательно

en: Save
ru: Сохранить

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Choose
ru: Выбрать

en: Dependencies
ru: Зависимости
