uc_dropdown_attributes (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Required
fa: اجباری

en: Save
fa: ذخیره

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
