uc_dropdown_attributes (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Required
lv: Obligāts

en: Save
lv: Saglabāt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties
