uc_dropdown_attributes (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Required
tr: Zorunlu

en: Save
tr: Kaydet

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar
