Dropdown Attributes (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Required
eo: Bezonata

en: Save
eo: Konservu

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: String
eo: Signovico

en: Dependencies
eo: Dependecoj
