Dropdown Attributes (6.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Required
es: Obligatorio

en: Save
es: Guardar

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: String
es: Cadena de caracteres

en: Choose
es: Escoger

en: Please select
es: Seleccione por favor

en: Dependencies
es: Dependencias
