Dropdown Attributes (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Required
id: Wajib

en: Save
id: Simpan

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: String
id: Untai

en: Please select
id: Silahkan pilih

en: Dependencies
id: Dependensi
